28 مهر 1397
RSS Yahoo Delicious
شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 11:30

دوره‌های آموزشی کارآفرینی و آشنایی با قانون امور گمرکی

مرکز آموزش اتاق تهران، در ادامه برگزاری دوره‌های کاربردی برای فعالان اقتصادی، دو دوره آموزشی با عناوین «کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار» و «آشنایی با قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات» را برگزار می‌کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اوپکس ، در حالی که توانمندسازی و آگاه‌سازی فعالان اقتصادی به‌ویژه مدیران تجارت بین‌الملل بنگاه‌ها و نوآفرینان و مدیرانی که تازه کسب‌وکار خود را آغار کرده‌اند؛ در اولویت برنامه‌های مرکز آموزش اتاق تهران قرار گرفته، این مرکز برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعددی را در دستور کار خود قرار داده است.

این دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی که متناسب با نیازهای روز فعالان بخش خصوصی و بنگا‌ه‌های اقتصادی تدوین و برنامه‌ریزی شده است، به طور مداوم از طریق سایت و کانال تلگرامی اتاق تهران اطلاع‌رسانی می‌شود تا جامعه مخاطبان خود را پیدا کند و فعالان اقتصاد و اعضای اتاق تهران نیز از برگزاری این دوره‌ها مطلع شوند.

در تازه‌ترین برنامه‌ریزی مرکز آموزش اتاق تهران، دوره آموزشی «کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار» به مدت 16 ساعت آموزشی در دستور کار قرار گرفته است که پس از ثبت‌نام از متقاضیان از روز یکشنبه 16 مهر ماه سال جاری برپا می‌شود.

مخاطبان این دوره آموزشی تمامی کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار، مدیران و کارشناسان بنگاه‌های اقتصادی هستند و مسوولیت تدریس و هدایت این دوره برعهده سعید محمدی است. این دوره در روزهای یکشنبه‌ و سه‌شنبه‌ در ساعت 15 تا 19 برگزار می‌شود.

در این دوره مبانی کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار نظیر کارآفرینی شرکتی، کارآفرینی سازمانی، توسعه در روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی و فروش، کارآفرینی در بازارهای جهانی و آشنایی با نوشتن طرح کسب‌وکار و توسعه مدل کسب وکار ارائه می‌شود. (فرم ثبت‌نام در این دوره در انتهای این خبر در دسترس است.)

 

  دوره آموزشی قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات 

مرکز آموزش اتاق تهران برای آشنایی فعالان حوزه تجارت با «قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات» دوره‌ای آموزشی با همین مضمون برگزار می‌کند.

مخاطبان دوره آموزشی قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات، بازرگانان، کارگزاران گمرکی، دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی، کارشناسان و مدیران دپارتمان‌های بازرگانی، تدارکات خارجی شرکت‌های حمل‌ونقل هستند که با حضور در این دوره طی 16 ساعت آموزش‌های لازم را توسط مدرس دوره، آقای زینال‌زاده، خواهند دید.

رویه گمرکی و روش‌های واردات، ترانزیت خارجی، انتقالی، کابوتاژ، کاربرد تعرفه در مراحل واردات، مراحل واردات، ثبت سفارش، ترخیص، ثبت سفارش و حقوق مکتسبه، تغییرات حقوق ورودی، حقوق ورودی، مالیات بر ارزش افزوده، سود بازرگانی تخلفات و قاچاق، کالای متروکه، مرور زمان در گمرک و استرداد حقوق ورودی، مواد اولیه و قطعات به‌کار رفته در تولید کالای صادراتی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره تعیین شده است.

این دوره آموزشی، از روز سه‌شنبه 18 مهر ماه سال جاری آغاز می‌شود و روزهای برگزاری آن شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت 16 تا 20 در نظر گرفته شده است.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره‌ها با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

ضمن این که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند (علاوه بر دریافت‌ فرم‌های ثبت‌نام با توضیحات تکمیلی) با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزشی«کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار» 

 

 

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزشی «آشنایی با قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات»