20 آذر 1397
RSS Yahoo Delicious
یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 16:03

پیام شرکت تعاونی پلاستیک برای حضور در نمایشگاه تهران پلاست

 محسن میهن خواه مدیر اجرایی تعاونی پلاستیک استان تهران در گفت و گو با خبرنگار تعاون پلاست در خصوص دومین نمایشگاه تهران پلاست گفت : دومین نمایشگاه تهران پلاست به شکر خداوندمنان از سوم تا ششم بهمن ماه امسال در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار خواهد شد .
وی درادامه اظهار داشت : و این نمایشگاه در محلی جدید با دسترسی آسان برگزار می شود موجب شده که کلیه دست اندر کاران صنعت پلاستیک کشورکه شامل صنایع بالا دست ، صنایع تکمیلی و ماشین سازان  محترم با استقبال گرم خود با شروع مبارک دور دوم این نمایشگاه گرد هم آیند و با دست آوردهای جدید یکدیگر آشنا گردند .
مدیر اجرایی تعاون پلاستیک تصریح کرد : جای بسی تشکر دارد از جناب آقای علی خاکسار مدیر محترم نمایشگاه تهران پلاست که بار دیگر با همدلی و هم افزایی توانسته ، با هر نشیب و فراز صنایع بزرگ پتروشیمی کشور در این رویداد بزرگ به طور استوار موفق و دلگرم کمر همت را ببندد.
وی تاکید کرد : این نمایشگاه می تواند با تفکر پیشرفت درهمه ابعاد به منظور خدمت به صنایع پلاستیک کشور در جهت پیشبرد اقتصادگام های ارزنده را بردارد و لازمه آن تشویق تولیدکنندگان به ثبات قدم و شرکت در اعتلای این صنعت بزرگ و اشتغال ساز برای ملت بزرگوار ایران می باشد .
وی خاطر نشان کرد : شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران مفتخر است که در این نمایشگاه دوش به دوش همکاران عزیز ، بزرگوار و دلسوز حضور داشته و امیدوار است در این دور دوم نمایشگاه تهران پلاست پررنگ تر و قوی تر از دور اول به سمت موفقعیت حرکت نماید .
و در آخر محسن میهن خواه مدیر اجرایی تعاونی پلاستیک استان تهران با دو بیت از شعر حافظ حضور در این نمایشگاه را به فال نیک گرفت و گفت :

هزار شکر که دیدم به کام خویشت باز
                                  ز روی صدق و صفا گشته با دلم دمساز 
روندگان طریقت ره بلا سپرند
                                 رفیق عشق چه غم دارد از نشیب و فراز