25 آبان 1397
RSS Yahoo Delicious
سه شنبه, 19 دی 1396 ساعت 10:59

تخفیف ویژه و خاص شرکت پتروپاک در نمایشگاه تهران پلاست/ مزایای پلی استایرن پتروپاک

به گزارش تعاون پلاست ؛ یاسر بیات مدیر فروش شرکت پتروپاک گفت: پتروپاک یک پتروشیمی فعال در حوزه تولید پلی استایرن است و ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰ هزار تن در سال را داراست.

این شرکت روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ تن پلی استایرن تولید می کند.

یاسر بیات در خصوص فروش محصولات این شرکت تاکید کرد: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد پلی استایرن تولیدی این شرکت به بازار های خارجی ارسال و ۲۰ درصد آن به منظور تامین بازار داخل تولید و عرضه می شود.

ایشان هدف شرکت پتروپاک از حضور در نمایشگاه تهران پلاست را شناسایی مشتریان با پتاسیل بالا توصیف کرد.

مدیر فروش شرکت پتروپاک ضمن تاکید بر این موضوع که شرکت پتروپاک یک شرکت کاملا خصوصی است و می تواند فروش خود را به شکل کاملا آزاد انجام دهد.

کسی که از بورس خرید می کند باید در دو دقیقه تصمیم بگیرد محصول مورد نظر خود را ، تناژ مورد مصرف خود را ، بخرد یا نخرد. در بهترین حالت ۵ تا ۱۰ روز، حمل بار (بعد از خرید نقدی از بورس) طول می کشد. این در حالی است که مشتری شرکت پتروپاک بعد از پرداخت حساب خود بلافاصله بار خود را آماده تحویل دارد.

وی با بیان اینکه قبل از راه اندازی پتروپاک دو گرید پلی استایرن معمولی و یک گرید پلی استایرن مقاوم تولید می شد تصریح کرد: شرکت پتروپاک ۱۰ گرید پلی استایرن معمولی تولید می کند که ۸ گرید آن آماده تحویل می باشد.

ایشان اظهار داشت: به زودی پلی استایرن مقاوم و تمتمی گریدهای پلی استایرن معمولی هم در شرکت پتروپاک تولید خواهد شد.

یاسر بیات در خصوص نمایشگاه تهران پلاست گفت: این شرکت تخفیف ویژه ای را برای خریداران محصولات این شرکت در تهران پلاست در نظر گرفته است. وی در خصوص مقدار تخفیف گفت: قطعا حتما تخفیف در نظر گرفته شده برای مشتریان محسوس و قابل توجه خواهد بود.