19 آذر 1397
RSS Yahoo Delicious
چهارشنبه, 04 بهمن 1396 ساعت 20:59

شرکت پیام نیام اصل به صورت متفاوت در دومین نمایشگاه تهران پلاست حضور دارد

به گزارش تعاون پلاست ؛ محمد رضا سلطانی  مدیر عامل شرکت پیام نیام اصل (تولید کننده محصولات فلامینگو)در خصوص دومین نمایشگاه تهران پلاست  گفت : دومین نمایشگاه تهران پلاست امسال خیلی عالی برگزار شده است و شرکت پیام نیام اصل تنها صنف شرکت کننده در این نمایشگاه می باشد .

وی ادامه داد:
شرکت پیام نیام اصل با برند فلامینگو مطابق در نمایشگاه  تهران پلاست در کنار دیگر برندهای داخلی و خارجی حضور داد ولی تبلیغات در زمینه دومین نمایشگاه تهران پلاست  بسیار ضعیف است و مسوولان مرتبط در این زمینه باید اقدامات ارزنده را انجام دهند تا این نمایشگاه همانند ایران پلاست باشکوه بیشتری برگزار گردد .

وی تصریح کرد : شرکت پیام نیام اصل  در دومین نمایشگاه تهران پلاست به صورت متفاوت ظاه شده است و  امسال در نمایشگاه شرکت پیام نیام اصل (تولید کننده محصولات فلامینگو)غرفه شلوغی را  از لحاظ جذب مشتری داشته است .

 
وی در باره این که  شرکت پیام نیام اصل (تولید کننده محصولات فلامینگو) قدمت 35 ساله دارد اظهار داشت : این شرکت توليد کننده انواع کیسه زباله، کیسه فریزر، سلفون، فویل، دستکش یکبار مصرف، سفره یک بار مصرف و محصولات متنوع دیگر با بهترین کیفیت، بالاترین گارا نتی و مناسبترين قیمت در ایران می باشد .

وی تاکید کرد : محصولات این شرکت در هر اندازه، رنگ و مدل قابل تولید و ارائه هستند و امکان ارسال به تمامی نقاط ایران و خارج از ایران با هزینه مناسب وجود دارد .