20 آذر 1397
RSS Yahoo Delicious
یکشنبه, 08 بهمن 1396 ساعت 11:44

براساس هم فکری سال آینده تهران پلاست اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد

به گزارش تعاون پلاست ؛ نمایشگاه تهران پلاست در رسیدن به آرمان های خود راه طولانی و سختی در پیش دارد که با برنامه ریزی و تعامل با تمامی ذینفعان صنعت پلاستیک در پیمودن آن مصمم است و برای سال آینده در صورت هم فکری با مسوولان این صنعت در صورت توافق اردیبهشت ماه  برگزار خواهد شد .

 

عباس علی خاکسار مدیر نمایشگاه تهران پلاست با بیان این که صنعت پترو شیمی نماد توسعه صنعتی ایران پس از انقلاب اسلامی است گفت : نفت ثروتی زیر زمینی است که باید با اتکا به علم ، تخصص زیر ساخت سازی و سرمایه گذاری آن را به دارایی رو زمینی و با ارزش افزوده بیشتر تبدیل کرد .

وی در ادامه درباره این که در این میان صنایع تکمیلی پتروشیمی کلید تولید با ارزش افزوده بیشتر افزود :  نمایشگاه تهران پلاست از اولین عناوین نمایشگاهی در مجموعه شهر آفتاب است که آینده صنعت نمایشگاهی کشور به آن تعلق و استقبال از دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست زمینه را برای برگزاری سالانه ای آه را فراهم ساخت .

وی تصریح کرد : اشتغالزایی  گسترده و قابلیت گسترش صنایع پلاستیک در مناطق مختلف کشور دو ویژگی مهم جدی پلاستیک محسوب می شود که علاوه بر تکمیل زنجیره ارزش می توان آن را به عنوان راهبرد ی جدی برای تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار آورد .

وی تاکید کرد :برگزار دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست مطابق با استاندارد های بین المللی در صنعت نمایشگاهی و تایید بر نقش کلیدی صنایع تکمیلی و صنایع پلیمری این فرصت را فراهم  ساخته که برنامه ریزی های جامعی برای برگزاری دوره های آتی این نمایشگاه در شهر آفتاب انجام شود .