29 دی 1397
RSS Yahoo Delicious
سه شنبه, 10 بهمن 1396 ساعت 12:41

ساخت انواع قالب های پلاستیک توسط شرکت قالب سازی مقدم

به گزارش تعاون پلاست ؛ محمد مهدی عبادی مقدم مدیر عامل شرکت قالبسازی مقدم در خصوص دومین تهران پلاست  گفت : شرکت قالب سازی مقدم در تمام نمایشگاه ها شرکت خواهد کرد ولی امسال جایگاه خوبی برای این شرکت در نظر گرفته نشده بود و ازجایگاه غرفه خود در نمایشگاه نارضای هستم .

 وی  ادامه داد : امیدوترم مشکلات که امسال با نمایشگاه داشته ایم سال دیگر این مشکلات نباشد و مسولان نمایشگاه باید برای سال آینده تبلیغات وسیع داشته باشد امسال تبلیغات بسیار ضعیف بوده است .

وی با بیان این که صنعت در کشور له شده است اظهار داشت:  مسولان که نمی توانند مشکلات را حل و فصل نمایند دیگر نباید چوب لای چرخ قالب سازان گذاشته شود .

وی  تاکید کرد مسولان ذی ربط به جای واردات محصولات بی کیفیت چینی از تولید داخلی حمایت کنند که اشتغال زایی برای جوانان این مرز و بوم ایجاد شود .

محمد مهدی عبادی درباره این که شرکت قالبسازی مقدم با بیش از 40 سال سابقه در ساخت انواع  قالب های پلاستیک  فعالیت دارد افزود : شرکت قالب سازی مقدم در زمینه تزریقی و بادی ، قطعات خورویی ، صنعتی و پزشکی ، لوازم خانگی و آشپزخانه ظروف یکبار مصرف ، تزریقی ، انواع قالبهای سبد میوه در سایزهای مختلف ، طراحی و مدلسازی انواع قالب و قطعات ، ماشین کاری cvc به مشتریان خود عرضه می نماید .