19 آذر 1397
RSS Yahoo Delicious
سه شنبه, 10 بهمن 1396 ساعت 15:29

مستربچ های مشکی مناسب محصول شرکت هوبسپار

به گزارش تعاون پلاست ؛ حمید رضا چاوشی پور مدیرعامل شرکت هوبسپار در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه تهران پلاست گفت : برگزا ری نمایشگاه تهران پلاست از لحاظ مشتریان تخصصی که از غرفه ها بازید می کنند می تواند در آینده هم در مسیر رشد و شکوفایی هرچه بیشتر توسعه یابد .

وی در ادامه تصریح کرد : تبلیغات در این نمایشگاه به نحوه شایسته باید صورت گیرد تا هم در عرصه داخلی و خارجی بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد .

مدیرعامل شرکت هوبسپار با بیان این که تقریبا چند ماهی است که وارد صنعت پلیمر شده ایم و هنوز به سال نرسیده است تاکید کرد : پیش از این تولید لوازم آتش نشانی بخش اصلی کار ما را تشکیل میداد و دستگاه ها را از همان بخش به صنعت مستربچ انتقال داده ایم و این شرکت با تکیه بر فرمولاسیون بهینه و نیز استفاده از پایه های پلیمری و رنگدانه های با کیفیت توانسته مستربچ های مشکی مناسب برای انواع کاربردها را تولید و عرضه نماید .

وی افزود : شرکت هیو بسپار فعالیت خود را با نام شرکت تعاونی تولید نسیم قزوین از سال 1372 در زمینه تولید لوازم ایمنی و آتش نشانی آغاز کرد ، در این راستا به منظور مواد اولیه مصرفی خود کامپاند های مهندسی پلیمر در کارخانجات خود تولید می نمود و در حال حاضر با توسعه واحد تولیدی اقدام به تولید مستربچ پلیمری ، افزودنی ها ، پرکننده و آمیزه های پلیمری می نماید .