27 دی 1397
RSS Yahoo Delicious
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 10:31

نمایشگاه توانمندی‌های صنعت و خدمات البرز افتتاح می‌شود

به گزارش تعاون پلاست ؛ رئیس اتاق بازرگانی استان البرز گفت: نمایشگاه توانمندی‌های صنعت و خدمات به مناسبت دهه فجر در استان افتتاح می‌شود.

رحیم بنامولایی در شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت که صبح شنبه در اتاق بازرگانی البرز برگزار شد، بابیان اینکه امروز و به مناسبت ایام‌الله دهه فجر سایت تجارت الکترونیک در البرز راه‌اندازی می‌شود، با ارائه پیشنهادی به استاندار البرز، اظهار کرد: طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، در دو استان کشور ۱۰۰ درصد از جرائم مالیاتی به‌واسطه تفویض اختیار وزارت دارایی به مدیران کل استان‌ها، بخشیده شده که امیدواریم این مهم در البرز نیز اجرایی شود.
وی با اشاره به اینکه امروز به مناسبت دهه فجر نمایشگاه توانمندی‌های صنعت و خدمات البرز و سایت الکترونیک اتاق البرز افتتاح می‌شود، افزود: در این نمایشگاه بیش از ٢۳۰ شرکت، محصولات تولیدی خود را به نمایش می‌گذارند.
رئیس اتاق بازرگانی استان البرز بیان کرد: محصولات صنایع دارویی، غذایی، ساختمانی، قطعات خودرو، پلاستیک، رنگ، الکترونیک، صنایع‌دستی، بسته‌بندی، آرایشی و فرآورده‌های کشاورزی و دامی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.
بنامولایی بیان کرد: امروز با حضور استاندار البرز سایت تجارت الکترونیکی اتاق بازرگانی استان البرز نیز باهدف سهولت در معرفی و عرضه محصولات تولیدی کارخانه‌ها استان راه‌اندازی می‌شود.