29 دی 1397
RSS Yahoo Delicious
شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 11:40

نشست خبری با موضوع تبیین مشکلات صنعت پلاستیک فردا برگزار می شود

به گزارش تعاون پلاست ؛ انجمن ملی پلاستیک ایران با دعوت از رسانه ها و با حضور هیئت مدیره تشکل های پلیمری، ساعت 10 صبح فردا، نشستی خبری با موضوع تبیین مشکلات صنعت پلاستیک را برگزار می کند.

در دعوت نامه انجمن ملی پلاستیک به رسانه ها و هیئت مدیره تشکل های پلیمری آمده است:

مدیر مسئول محترم رسانه

عضو محترم هیئت مدیره انجمن

با سلام و احترام

نظر به عدم دسترسی واحدهای تولیدی به مواد اولیه با قیمت مناسب جهانی که منجر به تعطیلی و نهایتا کاهش فعالیت با کمتر از یک سوم از ظرفیت تولیدی آن ها شده است، تأثیرات افزایش قیمت مواد اولیه باعث از دست رفتن مزیت رقابتی و واگذاری بازارهای صادراتی ایران برای سایر کشورهای همسایه شده است که این امر اوضاع را برای صنعتگران پلاستیک به شرایط بحرانی درآورده است.

در این راستا انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران در نظر دارد به منظور تشریح مشکلات صنعت و تبیین راهکارهای برون رفت از بحران، نشستی خبری را با حضور رؤسای انجمن های پلیمری، مورخ 15 بهمن 1396 ساعت 10 صبح برگزار نماید.

لذا از خبرنگار محترم آن رسانه وزین/ اعضای محترم آن هیئت مدیره محترم دعوت می شود روز یکشنبه مورخ 15 بهمن 1396 ساعت 10 صبح در انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نشانی تهران، میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام، نرسیده به مطهری، کوچه الوند، پلاک 14، طبقه همکف حضور به هم رسانند.