19 آذر 1397
RSS Yahoo Delicious
دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 12:42

انستیتو کیمیاران برگزار می کند: یک دوره آموزشی فرمولاسیون پی وی سی

به گزارش تعاون پلاست ؛ شرکت کیمیاران تولید کننده ی انواع مواد افزودنی و پایدار کننده های پی وی سی با انتشار اطلاعیه ای در وبسایت خود، از برگزاری یک دوره کلاس یک روزه در ارتباط با "فرمولاسیون پی وی سی نرم و سخت "  با استفاده از تکنیک کیموران، نقش انواع پلاستی سایزرها در فرمول خبر داد.

 انستیتو پلیمر کیمیاران وابسته به شرکت کیمیاران، فردا سه شنبه مورخ 24 بهمن 1396، یک دوره ی آموزشی یک روزه با موضوع " فرمولاسیون پی وی سی (نرم و سخت) با استفاده از تکنیک کیموران، نقش پلاستی سایزرها، استابیلایزر در فرمول را در شهر کرج برگزار خواهد نمود.

بنا به اطلاعیه ی انستیتو کیمیاران، مخاطبین این دوره بیشتر شامل "مدیران کارخانجات، سرپرست ها و اپراتورهای تولید و کنترل کیفی می باشند. البته این به معنای عدم امکان حضور سایر علاقمندان نخواهد بود.

بنا به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، سرفصل های این دوره ی یک روزه ی آموزشی عبارتند از :

شناسایی قطعه با استفاده از روش Braun، فرمولاسیون پی وی سی با استفاده از روش کیموران، تعیین میزان پلاستی سایزرها با استفاده از روش KIA و دورومتر، بررسی نقش انواع استابیلایزر در فرمول با استفاده از نمونه های پایداری حرارتی (دینامیک) و بررسی تعدادی فرمول کاربردی پی وی سی در فرآیندهای کلندرینگ، اکستروژن و تزریق (پروفیل، ورق، کفپوش و ... )

لازم به ذکر است این دوره از نظر تعداد نفرات قابل آموزش محدود بوده و حداکثر می تواند پذیرای بیست شرکت کننده باشد.

در پایان این دوره ی یک روزه آموزشی جزوه و گواهی نامه ی شرکت در این کلاس به مخاطبین ارایه خواهد شد. ضمن اینکه پذیرایی از حضار نیز در برنامه ی این دوره ی آموزشی گنجانده شده است.

با توجه به ضیق وقت برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش انستیتو کیمیاران، سرکار خانم احمدی و شماره تلفن های 02622777015 و 02622777016  تماس حاصل فرمایید.

در انتها باید اشاره کرد بنا به اطلاعیه انستیتو کیمیاران، این دوره ی آموزشی از ساعت 9 الی 13 برگزار خواهد شد.