چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 10:26

صعود پلی پروپیلن ها

به گزارش تعاون پلاست ؛ پلی پروپیلن در تمامی بازارها افزایش نرخ شدیدی را تجربه کرد و تنها کالایی بود که در کل بازارهای آسیایی به شدت صعودی بود.

در هفته منتهی به  2 مارس 2018 قیمت محصولات پلیمری در بازار کشور چین روندی با ثبات داشته و در بازار منطقه GCC افزایش بسیار زیادی را تجربه کردند.

این در حالی است که جدر هفته منتهی به  2 مارس 2018 قیمت های محصولات پلیمری در بازار کشور چین روندی با ثبات داشته و در بازار منطقه GCC افزایش بسیار زیادی را تجربه کردند.

این در حالی است که پلی پروپیلن در تمامی بازارها افزایش نرخ شدیدی را تجربه کرد و تنها کالایی بود که در کل بازارهای آسیایی به شدت صعودی بود، بعد از گروه پلی پروپیلن گرید های پلی اتیلن سبک خطی و پلی اتیلن سنگین بادی و فیلم و به ترتیب با 55 دلار، 50 دلار و 45 دلار افزایش بیشترین افزایش را در منطقه GCC تجربه کردند.

نرخ دلار مبنای محاسبه نیز طبق اطلاعات دریافتی از سامانه سنا برابر با 44619 ریال خواهد بود که کاهشی 1.6 درصدی را نشان می دهد. بدین ترتیب به نظر می رسد گروه کالایی پلی پروپیلن با بیش از 1850 ریال افزایش در صدر قرار گرفته و گروه های پلی اتیلن سنگین بادی، سبک خطی و سنگین فیلم نیز افزایش اندکی را تجربه کنند.