29 دی 1397
RSS Yahoo Delicious
دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 ساعت 10:07

چرخ اقتصاد بدون تولید نخواهد چرخید

به گزارش تعاون پلاست ؛ یک فعال صنایع کوچک در حوزه ظروف پلاستیک و آشپزخانه گفت: اقتصاد ایران امروز مبتلا به بیماری سرطان تورم است.
علی صادق پناه در برنامه «خانه تا کارخانه» رادیو اقتصاد افزود: این بیماری با پرداخت تسهیلات بانکی درمان نمی شود چرا که وام داروی اساسی نیست بلکه مسکن است.
وی همچنین اظهارداشت: تولید کشور امروز متاثر از تورم، سیاست های غلط اقتصادی و مدیریت های ناکارآمد به شدت دچار آسیب شده است.
این فعال صنایع کوچک در حوزه ظروف پلاستیک و آشپزخانه گفت: تولید اساس اقتصاد در هر کشوری است بنابراین چرخ اقتصاد بدون تولید نخواهد چرخید.
وی در ادامه با بیان اینکه طرح رونق و تسهیلات در راستای حمایت از صنایع کوچک و متوسط نیست، افزود: این تسهیلات باید در قالب کردیت و اعتبار باشد نه در قالب پول!.
صادق پناه همچنین یادآورشد: ایجاد سیستم اعتباری (کردیت) در کشور بهترین گزینه برای حمایت از تولید و اشتغال است.
برنامه «خانه تا کارخانه» کاری از گروه صنعت و بازرگانی شبکه رادیویی اقتصاد است که روزهای فرد هر هفته ساعت 15 به مدت 55 دقیقه به تهیه کنندگی «لیلا امیدیگانه» با هدف عارضه یابی و شناسایی مشکلات، موانع و اشکالات صنایع مختلف اعم ازمتوسط و بزرگ و ارائه راهکارهای عملیاتی رفع آن‌ها، شناسایی گلوگاه‌های صنعتی کشور و کمک به بهبود وضع موجود صنایع از طریق برقراری ارتباط سه جانبه صنعت، دانشگاه و رسانه بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار می‌گیرد بنابراین علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.