02 اسفند 1397
RSS Yahoo Delicious
یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 10:43

نمایشگاه توانمندی های صادراتی، فرصتی برای شرکت‌های

به گزارش تعاون پلاست ؛ در راستای تشویق برای سرمایه‌گذاری خارجی در کشور و تسهیل روند صادارت محصولات داخلی، سومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2018) 28 مهرماه لغایت 1آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود. ستاد اجرایی تسهیلات ویژه‌ای برای شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه خواهد داشت.

سومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2018) بعنوان بزرگترین اجلاس صادراتی کشور از تاریخ 28 مهرماه لغایت 1آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران بمنظور شناساندن هر چه بیشتر کالاهای صادراتی غیرنفتی کشور به تجار و بازرگانان برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه‌های شرکت‌های ایرانی فرصت ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را حوزه‌های مختلف صنعتی  به تجار و بازرگانان خارجی خواهند داشت و برای این منظور بیش از 800 تاجر از کشورهای مخلتف برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.

یکی از مزیت‌های این نمایشگاه، امکان ارائه مستقیم محصولات و خدمات شرکت‌های ایرانی به بازرگانان بوده به‌طوری که بدون نیاز به تبلیغات و بازاریابی غیرمستقیم، شرکت‌ها می‌توانند فرصت‌های صادراتی جدیدی برای خود ایجاد کنند.

ستاد برگزاری این نمایشگاه امکانات و تسهیلات ویژه‌ای نیز به شرکت‌ها ارائه می‌دهد که از آن جمله می‌توان به دعوت از تاجر یا بازرگان مورد نظر شرکت‌ها اشاره کرد. در واقع شرکت‌هایی که برای فروش محصولات خود نیاز به دعوت از فرد خاصی ( مشتری بالقوه) دارند، این ستاد شرایط دعوت وی را تسهیل کرده و تسهیلاتی نظیر پرداخت هزینه سفر و اقامت تاجر یا بازرگان مورد نظر را تقبل خواهد کرد. همچنین برای شرکت‌هایی که کشور خاصی را برای صادرات محصولات خود مورد نظر دارند اما هنوز اقدام به شناسایی مشتریان بالقوه خود نکرده‌اند، واحد روابط بین‌الملل ستاد اجرایی نمایشگاه، اقدام به رصد کشور مورد نظر، شناسایی و دعوت از تجار و بازرگانانی که می‌توانند مشتریان بالقوه شرکت باشند، خواهد کرد.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه نمایشگاه به شماره 09369869897 تماس حاصل نمایید.