27 تیر 1398
RSS Yahoo Delicious
دوشنبه, 25 تیر 1397 ساعت 13:01

گزارشی از مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران مورخ 25/04/97

به گزارش تعاون پلاست : مجمع عمومی عادی سالانه تعاونی پلاستیک استان تهران با حضور اعضاء و یا نمایندگان آن ها ؛ بازرس قانونی شرکت برگزارگردید.

شایان ذکر است : پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید  ، مجمع وارد دستور جلسه گردید ، ابتدا جناب آقای مقیمی رییس اتحادیه صنف پلاستیک تهران ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم به مدعوین در خصوص این که با همکاری ایشان بخشی ازطلب تعاونی در حال وصول می باشد وی اظهار داشت ؛ تمام اعضا باید دست به دست هم بدهند تا با وجود رکود کسب و کار،  تعاونی پلاستیک استان تهران بتواند به نحو احسن به فعالیت خود ادامه دهد .

وی درباره یک خبر خوش به اعضا تعاونی گفت : جناب آقای نمکی به عنوان نماینده تعاونی در کارگروه تنظیم بازار در وزارت صنایع انتخاب شده اند و از حق و حقوق صنایع تکمیلی پتروشیمی دفاع خواهند کرد .

حمید نمکی در ادامه جلسه افزود: تشکل ها با همدلی و هم فکری یکدیگر باید مشکلات و موانع پیشروی این صنف را به گوش مسوولان برسانند و در برون رفت این موانع همکاری لازم را داشته باشند .

وی تاکید کرد : بدهکاران بزرگ همچنان بدهی خود را به تعاونی پرداخت نکرده اند و این بدهکاران موجب شده اند که در مقطعی حساب های شرکت تعاونی مسدود شود و با هم فکری و همکاری و تشکیل جلسات متعدد با اعضا محترم تعاونی نسبت به رفع مسدودی و ادامه فعالیت شرکت تعاونی اقدام گردید.

شایان ذکر است : رییس هیات مدیره در پایان جلسه جهت رفع هرگونه ابهام به اعضای تعاونی اعلام نموده اند که هر شخصی سئوال و یا ابهامی در مورد هر موضوع دارد می تواند آن را در این جلسه مطرح و ایشان آمادگی دارد که پاسخگوی همه سوالات اعضاء محترم باشد

رییس هیات مدیره تعاونی پلاستیک استان تهران در ادامه جلسه تصریح کرد : هیأت مدیره تعاونی پلاستیک استان تهران  از تمام اعضا ، همکاران و پرسنل  تعاونی پلاستیک استان تهران که در پیشبرد اهداف این تعاونی گام های ارزنده را بر داشته اند تشکر و قدردانی می نماید.

 در ادامه جلسه  ، جناب آقای زهیر  خدابخشنده ، جناب آقای میر فتح اله مقیمی ، جناب آقای پرویز گلچین ، جناب آقای رسول ناجکار ، جناب آقای مسعود کاظمی ، جناب آقای امیر حاج محمد علی به عنوان هیات رییسه تعیین و مجمع توسط جناب آقای حمید نمکی رییس هیات مدیره تعاونی پلاستیک استان تهرن افتتاح گردید.

لازم به ذکر است : گزارش هیات مدیره توسط محمود حفیظی نائب رییس هیات مدیره قرائت گردید و پیشنهادات، فعالیت ها و  برنامه های آتی شرکت تعاونی و بودجه سال 97  به سمع و نظر مدعوین رسید که مورد تصویب قرار گرفت.

توسط سرکار خانم آزاده موحدی مدیر مالی شرکت تعاونی گزارش صورت های مالی سال 96 شرکت تعاونی و حساب سود و زیان و تراز نامه توسط ایشان قرائت گردید و مورد تصویب اعضاء در مجمع قرار گرفت .

طی بند آخر صورتجلسه در مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران  جناب آقای اکبرمشهدی زاده به عنوان بازرس اصلی شرکت تعاونی و جناب آقای صفوی به عنوان بازرس علی البدل با رای مخفی انتخاب و به تصویب اعضاء محترم شرکت تعاونی رسید. جلسه فوق در ساعت 22 پایان یافت.