01 اسفند 1397
RSS Yahoo Delicious
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 11:41

دومین نمایشکاه برتر پلاستیک آلمان بعد از کا - Fakuma۲۰۱۸

به گزارش تعاون پلاست ؛ نمایشگاه پلاستیک آلمان (fakuma) از ۲۴ الی ۲۸ مهر ۱۳۹۷ در شهر فریدریش هافن کشور آلمان برگزار می گردد.


نمایشگاه پلاستیک آلمان (fakuma) نمایشگاه پلاستیک آلمان (Fakuma) مکانی  برجسته ای  برای گردهمایی  فعالین حرفه ای در حوزه صنعت پلاستیک است که از جاذبه ی بین المللی خاصی برخوردار است. این نمایشگاه در رده بندی کلی نمایشگاه های تجاری بین المللی پلاستیک مقام دوم را داراست. با این وجود، چرخه سازمانی، این نمایشگاه رابه مهم ترین رویداد صنعتی درطی سال های برگزاری اش تیدیل نموده است.

نمایشگاه پلاستیک آلمان در قلب صنعتی اروپا برگزار می گردد و طیف عالی جامع،وسیع و رده بالایی را با پوشش همه جانبه فناوری قالب سازی تزریقی ارائه می دهد که این نمایشگاه را در برترین جایگاه قرار خواهد داد ، این نمایشگاه  همچنین در حوزه صنعت اکستروژن و شکل دهی حرارتی مقام نخست را داراست. نمایشگاه پلاستیک آلمان برای تمامی بخش های صنعت جه مواد اولیه ،ماشین آلات فرآوری،تجهیزات جانبی،راهکار های اتوماسیون و فناوری ، به عنوان مرجع اطلاعات و ایده ها  و همچنین وسیله ای برای سنجش تحولات و گرایشات بازارعمل خواهد نمود ودر عین حال فضای خاص،منحصر به فرد و غیر رسمی خود را نیز حفظ خواهد کرد.شرکت های پیشرو در صنعت پلاستیک، تخصص و تمایل به سرمایه گذاری متخصصان ملی و بین المللی را بها می بخشند.مجموعه ی تسهیلات گردآوری شده در نمایشگاه Fakuma، با نشست های پیشرو، کارگاه های آموزشی و برنامه های خاص برای عرضه کالاها تکمیل می شود.