21 آبان 1398
RSS Yahoo Delicious
چهارشنبه, 02 آبان 1397 ساعت 08:30

صنعت گران استقبال خوبی از گزینه پیشنهادی وزارت صنعت کردند/ شناخت رحمانی از صنایع، معادن و تجارت یک امتیاز است

به گزرش تعاون پلاست ؛ اگر به کارنامه آقای رحمانی نگاه کنیم می‌بینیم در حوزه‌های اجرایی و هم صنایع سنگین و سبک و معادن صاحب نظر و آگاهی است.

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر گفت: گزینه پیشنهادی رئیس جمهور در حوزه شناخت مشکلات صنعت با در نظر گرفتن تجارب و تخصصش جزو افراد صلاحیت دار کشور است.

سید جواد سلیمانی در ماهشهر درباره گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: رحمانی جزو چهره هایی است که سوابق و تجربیات بسیار خوب موفقی در حوزه مدیریت کلان صنعت و معدن و تجارت را در کارنامه خود دارد.

وی با اشاره به حضور رضا رحمانی در ادوار مختلف مجلس به عنوان نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: خوشبختانه گزینه پیشنهادی رئیس جمهور  در حوزه شناخت مشکلات صنعت با در نظر گرفتن تجارب و تخصصش جزو افراد صلاحیت دار کشور است، اگر به کارنامه آقای رحمانی نگاه کنیم می‌بینیم در حوزه‌های اجرایی و هم صنایع سنگین و سبک و معادن صاحب نظر و آگاهی است، تلاش های او در صنایع فولاد، خودروسازی و پتروشیمی نیز تایید کننده این نکته است.

وی در خصوص اینکه حضور رحمانی چه اثری می تواند بر صنایع مولد و کوچک و تجارت داشته باشد، افزود:  رحمانی اساساً از مدافعان جدی توجه به تولید ملی و صنایع است که امکان توسعه در همه نقاط کشور را فراهم می‌آورد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر بیان کرد: اکنون نیز میان صنعت گران و تولید کنندگان استقبال خوبی از معرفی رحمانی شده است. روحیه جهادی و تخصص محوری که نزد گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت صنعت وجود دارد بدون تردید کمک می کند یک جریان جدی برای حفظ و توسعه صنعت با توجه به وضعیت پیش رو میان مدیران و تولیدکنندگان و تجار شکل بگیرد که به نفع کشور و مردم خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به مسائل حوزه معادن و شرایط ویژه این بخش تاکید کرد: اینکه گزینه رئیس دولت برای وزارت خانه در همه حوزه‌های این وزارتخانه شناخت دارند یک امتیاز است و به همین دلیل امیدواریم اقبال بسیار خوبی به آقای رحمانی در مجلس خواهد شد و در حال حاضر نیز نشانه های آن مشخص است.