21 آبان 1398
RSS Yahoo Delicious
پنج شنبه, 06 دی 1397 ساعت 09:43

رهبر انقلاب بر پیکر آیت الله هاشمی‌شاهرودی نماز اقامه کردند

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح  روز چهارشنبه در مراسم تشییع پیکر فقیه عالیقدر و کارگزار با وفا و انقلابی نظام اسلامی مرحوم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی در مصلای امام خمینی(ره) تهران حضور یافتند.
در این مراسم که با حضور رؤسای سه قوه و مسئولان و آحاد ملت شریف ایران برگزار شد، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماز اقامه کردند و رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحوم از خداوند متعال مسألت کردند.
پیکر این روحانی مبارز پس از تشییع بر دستان مردم مؤمن و قدرشناس ملت مومن و انقلابی ایران، جهت تدفین در جوار مضجع نورانی حضرت معصومه (سلام‌الله‌علیها) به قم منتقل شد.
مجلس بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در غروب روز چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم برگزار شد. همچنین امروز پنج‌شنبه ۶ دی ۹۷ نیز از ساعت ۱۰ تا  ۱۱:۳۰ صبح مراسم بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

کلیه اعضاء هیئت مدیره و کارکنان تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران درگذشت این عالم فرزانه را به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نمایند.