29 مهر 1398
RSS Yahoo Delicious
پنج شنبه, 27 تیر 1398 ساعت 03:29

گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم مورخ 1398/04/26

 

به گزارش تعاون پلاست : مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران با حضور اعضاء و یا نمایندگان رسمی آن ها، اعضاء محترم هیئت مدیره، کارمندان محترم و بازرس قانونی مورخ 1398/04/26 در تالار سپیده واقع در تهران، خیابان دکتر علی شریعتی، ابتدای خیابان خواجه عبدالله انصاری برگزارگردید.

 به گزارش تعاون پلاست : از کلیه اعضاء محترم در بدو ورود ثبت نام به عمل آمد و کارتهای مربوط به آنها هم در اختیارشان قرار داده شد.

لازم بذکر است سرکار خانم ها محمدی، شکوری، نوری و روستا با همراهی مدیریت محترم بازرگانی سرکار خانم بیرامی تصدی امور ثبت نام را برعهده داشتند.

 شایان ذکر است : پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط جناب آقای سلمان قنداقساز، ابتدا جناب آقای جعفر باقري نماينده محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم به مدعوین در خصوص نحوه برگزاری جلسه و مواردی که باید انجام میشد، سخنانی را ایراد فرمودند.

همچنین با مدیریت بی نقص جناب آقای جعفر باقري نماينده محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي و همراهی حاضرین محترم، هیئت رئیسه جلسه تعیین و جلسه به صورت رسمی ادامه پیدا کرد و در ادامه اموری که طبق دستور جلسه لازم الاجرا بود به شرح زیر صورت گرفت.

1-طبق دستور جلسه جناب آقای محمود حفیظی، مدیرعامل محترم شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران گزارشی پیرامون هیات مدیره و همچنین توضیحات کاملی درباره امور انجام شده توسط تعاونی در سال گذشته را ارائه کردند.

2-گزارش بازرس قانونی شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران توسط بازرس محترم جناب آقای اکبر مشهدی زاده قرائت شد.

3-گزارش حسابرسی شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران توسط نماینده محترم موسسه حسابرسی بهروزان حساب ارائه شد.

4-صورت ترازنامه و صورت سود و زیان عملکرد شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران در سال 1397 توسط مدیریت محترم مالی سرکار خانم موحدی ارائه شد.

5-در خصوص روند طولانی پرونده آقای رضازاده نکات مبهمی برای اعضاء وجود داشت که جناب وکیل محترم شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران، جهت رفع این ابهامات گزارشی را تهیه و برای اعضاء قرائت کردند.

6-معرفی کاندیدای محترم جهت انتخاب بازرس قانونی جدید شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران به حضار محترم.

لازم بذکر است : در گزارش بازرس محترم جناب آقای اکبر مشهدی زاده، مواردی از طرف ایشان بیان شد که شبهاتی را در ذهن حاضرین بوجود آورد که باعث ایجاد حواشی تندی در جلسه شد.

لازم بذکر است در ادامه، طبق دستور جلسه صورتهای مالی و گزارش حسابرسی که توسط عزیزان ارائه شده بود باید جهت تصویب به رای گذاشته میشد که شرح وقایع بصورت زیر میباشد.

گزارش حسابرسی که توسط نماینده محترم موسسه حسابرسی بهروزان حساب ارائه شده بود در ابتدا به رای گذاشته شد که با کسب اکثریت آراء به تصویب رسید.

در ادامه جلسه، بودجه سال 1398 شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران توسط مدیر عامل محترم، جناب آقای محمود حفیظی طرح و اعلام شد که آنهم با توجه به کسب اکثریت آراء تصویب شد.

شایان ذکر است در اواخر جلسه و قبل از رای گیری برای انتخاب بازرس قانونی جدید و با توجه به حواشی تند پیش آمده در جلسه، جناب آقای جعفر باقري نماينده محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي به ایراد سخنان بسیار زیبا و سازنده در جهت رشد و شکوفایی صنعت پلاستیک کشور و همچنین همدلی و همراهی کلیه اعضاء محترم فعال در صنف پلاستیک پرداختند که امیدواریم همه دوستان عزیز این سخنان را به گوش جان بسپارند و برای پیشرفت روزافزون صنعت پلاستیک کشور عزیزمان ایران دست در دست یکدیگر بنهند.

در اواخر جلسه برای انتخاب بازرس قانونی جدید رای گیری به عمل آمد که با توجه به آرا، جناب آقای جواد زارع با کسب 47 رای به عنوان بازرس قانونی جدید و جناب آقای میثم کاظمی با کسب 3 رای به عنوان بازرس علی البدل شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران انتخاب شدند.

از طرف کلیه اعضاء محترم هیئت مدیره و کارکنان محترم شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران

برای این دو بزرگوار آرزوی موفقیت میکنیم.

 

مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان صنایع پلاستیک استان تهران در ساعت 6:30 عصر به پایان رسید.