29 مهر 1398
RSS Yahoo Delicious
دوشنبه, 01 مهر 1398 ساعت 05:28

حضور پر رنگ شرکت تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان صنایع پلاستیک استان تهران در سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست

 

به گزارش تعاون پلاست : نمایشگاه بینالمللی ایران پلاست بزرگ ‌ترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود و درمیان نمایشگاههای معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقهبندی میشود.

اعضاء محترم هیئت مدیره و کارکنان زحمت کش شرکت تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان صنایع پلاستیک استان تهران که از مهمترین تشکلهای صنعت پلاستیک ایران بشمار میرود، حضور پر رنگی در این نمایشگاه داشتند.

نمایندگان شرکت‌های مختلف از کشور‌های آسیایی و اروپایی، مشتریان داخلی و خارجی و همچنین دانشجویان رشته های مختلف دانشگاهی از غرفه شرکت تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان صنایع پلاستیک استان تهران بازدید کردند.

مهمترین نمایشگاه داخل کشور در حوزه پتروشیمی ایران پلاست است که در این دوره، ۵۷۰ شرکت داخلی و ۳۵ شرکت خارجی در آن حضور داشتند و ۱۲ هیات تجاری از ۱۰ کشور و ۱۴ کشور به صورت مستقل از این نمایشگاه بازدید کردند.

گفتنی است، شرکت تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان صنایع پلاستیک استان تهران به عنوان یکی از بزرگترین تشکلهای تامین مواد اولیه پلیمری ایران در غرفه  38a این نمایشگاه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ بعدازظهر میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به این صنعت است.

لازم بذکر است آقایان حفیظی، قنداقساز، کاموئی، معصومی، گلچین و سرکار خانم ها بیرامی، محمدی، نوری، موحدی، شکوری، روستا و .. نمایندگان شرکت تعاونی تامین نیاز تولید کنندگان صنایع پلاستیک استان تهران در این نمایشگاه بودند که به همه این دوستان برای زحمات این چند ماهه خسته نباشید میگویم.

 

به امید پیشرفت روزافزون صنعت پلاستیک کشورعزیزمان ایران